CO JE U NÁS NOVÉHO

Přečtěte si nejnovější aktuality

Pokud jste si mysleli, že jste viděli všechny možné verze příběhu o přátelství mezi Vinnetouem a Old Shatterhandem, připravte se na překvapení! Divadelní soubor Tyl Slaná vás zve na reprízu divadelní komedie Vinnetou od autora Petra Kolečka, která se uskuteční ve čtvrtek 22. února v Městském divadle v Turnově.

s přicházejícím novým rokem vám chceme poděkovat za vaši nekonečnou podporu našeho divadelního souboru. Minulý rok byl plný dobrodružství i nečekaných výzev, a my jsme rádi, že jste s námi prožívali každý okamžik.

Přátelé, letí to, letí to! A protože pořád máme co dělat - kromě hostujících souborů u nás ve Slané stíháme také pravidelné zájezdy s představením Vinnetou, ani jsme pořádně nepostřehli takový hezký milník, který se právě této naší komedie týká...

Bláznivá komedie Petra Kolečka, autora úspěšných seriálu Most, Okresní přebor a dalších, na motivy románu Karla Maye. V hlavních rolích Tomáš Novotný a Lukáš Kmínek. Režie Radek Šmíd.

V neděli 12. listopadu 2023 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni malí i velcí příznivci divadla a pohádek, na které od 16 hodin čeká představení Mrazík v podání Divadelního spolku Mříčná.

Máme pro vás skvělou zprávu! Pokud jste nestihli nebo jste si chtěli znovu užít divadelní komedii Vinnetou, která se hrála ve Slané nebo nedávno v Semilech, máte jedinečnou příležitost! Už příští sobotu 4. listopadu 2023 od 18 hodin se bude konat repríza této úžasné hry v Libštátu, kde budete moci vidět znovu nebo poprvé vtipné a...

V pátek 27. října 2023 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni příznivci divadla, na které od půl osmé večer čeká představení 1+1=3 v podání Divadelního spolku "3 na 3" při MKS Nová Paka.

Milí divadelní fanoušci! Máte rádi smích, dobrodružství a indiány? Pak neváhejte a přijďte se podívat na reprízu divadelní komedie Vinnetou, která se uskuteční v sobotu 14. října v obci Sezemice v okrese Mladá Boleslav. Tato veselá hra vás zavede na divoký západ, kde se setkáte s legendárním náčelníkem Apačů a jeho bílým bratrem Old Shatterhandem....