Legenda Vinnetou ožije na hradě Pecka

11.05.2024
Scéna z představení Vinnetou v podání DS Tyl Slaná
Scéna z představení Vinnetou v podání DS Tyl Slaná

Když se slunce skloní k obzoru a hradní zvon odbije devatenáct hodin a dvacet jedna minut, nádvoří hradu Pecka se promění ve scénu plnou smíchu a dobrodružství. Bude to na Den dětí, 1. června 2024, a Divadelní soubor Tyl Slaná si připravil představení bláznivé komedie Vinnetou, které je vhodné pro všechny diváky starší 10 let.

Repríza divadelní komedie Vinnetou není jen obyčejným představením. Je to oslava fantazie a srandy, kde se klasický příběh Karla Maye stává živým a nabírá nečekané obrátky. V hlavních rolích se představí Tomáš Novotný, Lukáš Kmínek a další, kteří pod vedením režiséra Radka Šmída přivedou na jeviště postavy známé z knih i filmových příběhů.

Tato komedie, kterou výborným způsoben napsal Petr Kolečko, je mezi diváky oblíbená pro své vtipné dialogy a originálními scénky. Diváci se mohou těšit na více než dvě hodiny zábavy, kde se humor nepatrně snoubí s hlubším poselstvím o důležitosti zůstat věrný sám sobě, i když se svět kolem nás mění.

Hrad Pecka poskytuje ideální kulisu pro toto dobrodružství. Jeho historické zdi jsou svědky mnoha příběhů a nyní se stanou součástí nového. Je to místo, kde se minulost prolíná s přítomností v podobě této brilantní komedie.

Přijďte se přesvědčit, že smích je opravdu nejlepší lék. Přijďte a prožijte s námi tento nezapomenutelný večer plný radosti a zábavy. Vinnetou a jeho přátelé na vás čekají, aby vám ukázali, že každý den může být dobrodružstvím!