Skvělá komedie 1+1=3 míří za diváky do Slané

16.10.2023
Scéna z komedie 1+1=3
Scéna z komedie 1+1=3

V pátek 27. října 2023 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni příznivci divadla, na které od půl osmé večer čeká představení 1+1=3 v podání Divadelního spolku "3 na 3" při MKS Nová Paka.

Divadelníci z Nové Paky si připravili komedii známého anglického tvůrce Raye Cooneyho. Jedná se o jednu z celosvětově nejúspěšnějších her. Spolek "3 na 3" ji upravil přímo na míru českému divákovi, a tím ji posunul ještě o kousek výš. A zaručeno tak je smíchem naplněné hlediště. Po shlédnutí hry se o ní bude mluvit a mnohý divák ji určitě rád spatří ještě jednou!

Ochotnický spolek "3 na 3" při MKS Nová Paka založený v roce 1996, v současné době působící pod nezaměnitelnou taktovkou režiséra Jakuba Trnky. Provedení jejich inscenací mnohdy převyšuje profesionální divadla, neb hrají srdcem a s velkým nadšením.

Spolek se s tímto přestavením zúčastil i letošní přehlídky v nedaleké Lomnici nad Popelkou, kde zanechal výborný dojem. Tomáš Čivrný, redaktor portálu Divadelník.cz, napsal: "Divácké ohlasy jsou všeříkající! Od hereckých výkonů, přes scénu až po režii. Soubor si jasně vytyčil hřiště, a to nejen scénograficky, ale i v rámci jednotlivých mikrosituací a celku. Chtěl pobavit diváka, a to se mu dařilo od začátku až do konce! Všichni dotazovaní diváci by na komedii zašli znovu."

A příležitost dostanou právě v Kulturním domě ve Slané u Semil. A nejen oni! Zveme naprosto všechny milovníky perfektních divadelních komedií! V pátek 27. října 2023 od 19:30 hodin. Vstupné 100 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci. Vstupenky k dostání v pokladně před představením nebo v předprodeji zde.

Přijďte si s námi užít zábavný večer!