Pohádka Mrazík pobaví děti i dospělé

28.10.2023
Scéna z pohádky Mrazík
Scéna z pohádky Mrazík

V neděli 12. listopadu 2023 jsou do Kulturního domu ve Slané zváni všichni malí i velcí příznivci divadla a pohádek, na které od 16 hodin čeká představení Mrazík v podání Divadelního spolku Mříčná.

Divadelníci z mříčné si připravili humornou pohádku na motivy proslulého filmu o Nastěnce a Ivánkovi, hloupé Marfuše a zlé maceše, o dědu Mrazíkovi a dědečku Hříbečkovi, o zlé ježibabě, ale také o tom, že láska a dobrota vždycky zvítězí nad zlobou a nenávistí.

Také letos chceme diváky a hlavně diváčky pozvat na pohádkové představení, které bude už takovým prvním malým dárkem k pomalu se blížícím vánočním svátkům...

Jak známo, dobrých pohádek není nikdy dost. Tak se přijďte podívat, rádi vás přivítáme – malé i velké, předškolní i školní, mladé, starší i nejstarší - tato pohádka je opravdu pro všechny. A děti jistě zaujme také to, že pohádkové hrdiny uvidí na vlastní oči a ne pouze z televizních obrazovek, jak je o Vánocích obvyklé.

Zábava i trocha napětí, ale hlavně pohádkově šťastný konec! Toho všeho se dočkáte v Kulturním domě ve Slané u Semil už 12. listopadu 2023 od 16 hodin. Vstupné 100 a 70 Kč, občerstvení bude zajištěno v přilehlé restauraci. Vstupenky k dostání v pokladně před představením nebo v předprodeji zde.

Přijďte si s námi užít pohádkové odpoledne!